Toptan Akaryakıt Satışı

Türkiye’nin her yerindeki şantiyelerin, fabrikaların, madenlerin, bir başka deyişle ülke sınırları içerisindeki ekonominin çarkı olan tüm sınai kurumların akaryakıt ihtiyaçları, şirketimizin etkin sevkiyat altyapısı ve üstün kalite güvencesi ile sağlanmaktadır.

Ticari ve Endüstriyel Satışların temel amacı, akaryakıt ürünlerini, istasyonlardan karşılayamayan profesyonel şirket ve kuruluşların, irili ufaklı endüstriyel, kamu ve sanayi tesislerin akaryakıt ihtiyaçlarını temin etmektir. Bu görev sorumluluğunda, ticari ve endüstriyel boyutlu müşterilerine kaliteli ürün, teknik destek, nakliye, güvenilir ve hızlı hizmet imkânlarıyla birlikte sunulmaktadır.

Hesapçıoğlu A.Ş. toptan satışlar müşteri portföyünü, ticari taşıma filoları, inşaat ve madencilik firmaları, toptan satış şirketleri, endüstriyel kuruluşlar, zirai kuruluşlar, enerji sektöründe, uluslar arası nakliye ve taşımacılık firmaları oluşturmaktadır.

Hesapçıoğlu A.Ş. ülke ekonomisine katkı sağlayarak, tarım, sanayi ve turizm alanındaki şirket ve kuruluşların akaryakıt ihtiyaçlarını kaliteli ürün hizmetiyle karşılamaya devam etmektedir.